Розведення перепелів як ідея для заробітку

Шукаєте хорошу ідею для заробітку? Хочемо запропонувати вам чудовий варіант - розведення перепелів! Перепелине м'ясо і яйця дуже цінуються завдяки користі для здоров'я. А вирощувати перепелів дуже легко. 50 перепелів цілком помістяться в одній клітці площею 1 м². І якщо ви забезпечите їм гідні умови, то така кількість перепелів забезпечить вас 48 яйцями в день. Давайте розглянемо тонкощі утримання та розведення перепелів.

Як розводити перепелів?

Ви можете утримувати перепелів в житловому або підсобному приміщенні. Але вам обов'язково потрібно забезпечити оптимальний температурний режим. Постійна температура повітря повинна бути близько 18-20°С. Якщо вона буде перевищувати 25°С або буде менша 12°С, птах буде відчувати себе не кращим чином, почне втрачати оперення, а при більш низькій температурі - загине.

Як вибрати клітку для перепелів?

Після забезпечення температурного режиму друга важлива умова - правильний вибір кліток. Вони повинні бути виготовлені з металу і оцинкованої сітки. Годівниці і поїлки для перепелів повинні бути винесені за передню стінку клітки, а в відстані між прутами птиці повинні просовувати тільки голову (для поїдання корму). Клітка повинна бути обладнана лотком для прийому яєць. Також в ній повинен бути лоток для посліду.

Вибір клітки залежить від кількості перепелів для утримання. В інтернет-магазині «Мегакролик» ви можете купити клітку для розміщення до 900 перепелів. Це універсальне обладнання, яке також можна використовувати для розведення курчат.

Наш інтернет-магазин пропонує одноярусні і багатоярусні клітки відкритого типу. У одноярусних можна містити 10-60 птахів, в багатоярусних - 60 птахів на кожному ярусі.

Переваги наших кліток

• Зручність в експлуатації та догляді - швидке очищення, оскільки гній накопичується на піддонах. Забруднення легко прибрати щіткою.

• Компактність - розмістити клітки можна на невеликій площі.

• Зручна система постачання корму.

У нас ви також можете купити годівниці і поїлки, виготовлені з щільного оцинкованого листа. Вони дуже надійні в експлуатації, забезпечують легкий доступ тварин до корму і мають тривалий термін служби.

Купити клітки для перепелів в нашому інтернет-магазині ви можете за вигідними цінами. Власне виробництво дозволяє нам зробити вартість кліткового обладнання доступною для кожного, навіть початківця-птахівника. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам запустити птахоферму з мінімальними витратами праці і фінансів.