Клітки для утримання перепелів: яку обрати для розведення

Ні для кого не секрет, що яйця перепілки мають попит у всьому світі. Як м'ясо цього птаха, так і яйця відомі своїми корисними властивостями. Науковці вважають, що перепелині яйця мають здатність виводити радіонукліди з організму. М'ясо перепілки дієтичніше за всім відоме куряче м'ясо. Загалом перепілки – це велике джерело корисних речовин. Саме тому вирощування цієї птиці може приносити значний дохід. 

Особливістю вирощування перепілок є те, що вони невибагливі до спеціального догляду. Впоратися з такою справою може навіть початківець. Крім того, побутує думка, що розведення та утримання перепелів є більш прибутковим, ніж курей. 

Якщо Ви вирішили стати одним з тих, хто "робить" великі гроші на перепілках, то перше, що Вам необхідно, – це самі птахи, а наступне – місце для їх утримання. До цього питання слід підійти дуже серйозно, адже від цього залежить комфорт існування перепілки, їхня продуктивність та простота в догляді за ними. 

Наразі виготовляються спеціалізовані клітки для утримання перепелів, які оснащені спеціальними системами, що істотно спрощують догляд за птицею. Особливістю таких кліток є укомплектування ніпельними поїлками, які досить прості у використанні. Вода надходить при натисканні на відповідний клапан. Ніпельне напування характеризується великою економністю, воно запобігає розбризкуванню води, отож її вистачає на довший відрізок часу. До складу комплекту також повинна входити годівниця. Зверніть увагу на її форму, віддавайте перевагу таким, які мають бортики, що запобігатимуть розсипанню корму.

Великою перевагою оснащених кліток є система видалення гною, яка передбачає наявність висувного піддона. Найкраще вибирати товар з металевого оцинкованого матеріалу, який є більш стійким за інші матеріали та гарантує тривалий термін експлуатації. Яйцезбірник теж має бути в наявності, він забезпечить обережний і швидкий збір яєць.

Габарити клітки слід вибирати залежно від того, яку кількість птиці Ви плануєте утримувати. Під час вибору варто проконсультуватися з менеджерами, які порекомендують клітку, що найбільш вдало підійде саме для запропонованої Вами кількості особин.

Широкий вибір кліток для птиці, зокрема, і для перепелів, пропонує компанія "Мегакролик", яка співпрацює із європейськими країнами. "Мегакролик" – це надійний партнер Вашого бізнесу. Компанія надає гарантію до 3 років на товар власного виробництва. Для постійних клієнтів ми готуємо подарунки та знижки. Вибирайте необхідний товар, і ми доставимо його у найближчий час зручним для Вас способом.