Система ніпельного напування: переваги та особливості

Організація бізнесу з розведення птахів потребує створення необхідних для цього умов. Потрібно вибрати, зокрема, й систему напування. Експерти радять використовувати ніпельні системи, оскільки вони є ефективними та безпечними.

Деякі початківці взагалі вважають недоцільним купувати систему напування, мовляв, можна просто поставити якусь ємність із водою. Досвідчені ж фермери знають, що цей спосіб є малоефективним та навіть небезпечним. Птахи будуть розбризкувати воду, а також можуть залазити в ці ємності та купатися там. Вода буде забруднюватися, можуть виникнути різні інфекційні захворювання, що становить небезпеку для тварин. Воду буде потрібно міняти кілька разів на день, тому кращим варіантом буде придбання ніпельних поїлок.

Основні переваги ніпельних систем напування:

• зручність та універсальність, оскільки їх можна встановлювати будь-де;
• вода подається дозованими порціями для кожної особини;
• економічність – один ніпель може обслуговувати майже 15 голів, вода не проливається;
• ніпельні поїлки є зручними в обслуговуванні;
• гігієнічність, оскільки ризик забруднення є мінімальним, клапан регулярно промивається водою.

Застосування ніпельних поїлок суттєво зменшує час на напування тварин. Очищення поїлок не становить труднощів, оскільки їх легко зняти та встановити. Поїлку можна прилаштувати на будь-якій потрібній висоті, що буде зручною для Вас. Завдяки тому, що вода не розбризкується, забезпечується сухість у приміщенні. Регулярна зміна води гарантує її чистоту.

Для того щоб створити ефективну систему напування, необхідно мати:

• модуль системи;
• тримач;
• заглушки для труби;
• труби.

Існує два види ніпельних поїлок: звичайні (доливати воду необхідно самостійно; кращий варіант для невеликих господарств) та автоматичні (підключені до системи водопостачання). За потреби можна легко виконати заміну потрібних елементів.

Система ніпельного напування представлена в каталозі компанії Мегакролик. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Доставку здійснюємо зручними транспортними компаніями. Спосіб оплати визначається в індивідуальному порядку. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Усе обладнання є сертифікованим. За потреби неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо визначитися із вибором. Гарантуємо швидку доставку. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!