Клітки для кролів, перепелів, курей: особливості та переваги

Для ефективного розведення різних птахів, а також кролів необхідні клітки. Існує велика кількість різновидів кліток, які відрізняються за функціональними особливостями. Проте усі вони є стійкими до розвитку різних корозійних процесів. У них є все необхідне для розведення кролів, курей, перепелів – системи напування, годування, очищення.

Клітки для кролів мають надзвичайно надійні замки та поділені на кілька секцій. Тварини в жодному разі не зможуть травмуватися в таких клітках.

Наявність якісної та просторої клітки є надзвичайно важливою, позаяк птиця тоді краще несеться. Одними із найкращих птахів для розведення є перепели, оскільки вони не потребують особливого догляду. Порівняно із бройлерами, вони набагато легше переносять неволю. Перепели досить популярні, адже їхні яйця вважаються кориснішими за курячі.

Вибираючи клітку, варто насамперед звернути увагу на її розмір, який залежить від запланованої кількості утримуваних там птахів. У кожній клітці потрібно створити максимально комфортні умови для птахів. Зокрема, вона має бути оснащена поїлкою та годівницею.

Найкращими вважаються клітки із оцинкованого металу, вони мають тривалий час експлуатації. Завдяки конструктивним особливостям такі клітки ідеально підійдуть для розведення птахів у фермерських господарствах та в домашніх умовах. У нашій компанії представлені різні види кліток, тому навіть найвибагливіші птахівники зможуть вибрати пригожий варіант.

Клітки поділяють на:

- багатоярусні – кожна з них може вмістити приблизно 60 птахів;
- одноярусні – призначені для невеликої кількості птахів.

Основними перевагами кліток є те, що:

• вони не потребують особливого догляду, можна швидко здійснити очищення;

• мають зручну комплектацію та не займають багато місця, тому можна розмістити велику кількість птахів на невеликій площі;

• у них надзвичайно зручна система подачі корму;

• забезпечуються оптимальніші витрати корму;

• термін експлуатації кліток є необмеженим.

Клітки для утримання перепелів можна придбати в інтернет-магазині Мегакролик. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. У разі потреби обов'язково проконсультуємо Вас і допоможемо зробити правильний вибір. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Спосіб оплати та доставки визначається в індивідуальному порядку з кожним замовником. Для постійних клієнтів надаємо знижки. Чекаємо на Ваші замовлення!