Як обрати перознімальну машину?
Полегшити процес общіпування птиці в домашніх умовах допоможе купити перознімальну машину або, як називають цей агрегат деякі виробники, перощіпальна машина. Конструкція апаратів може бути різною і, щоб вибрати оптимальну для різних завдань, потрібно вивчити різні, пропоновані на ринку, конструкції.

Перощіпальная машина повинна відповідати:
  • кількості вирощуваної і забиваної птиці в певний проміжок часу;
  • виглядом і розміром птиці - курчата або дорослі, водоплавні чи ні;
  • місця розміщення - стаціонарна або насадка на переносний пристрій.

Щоб купити перознімальну машину і не пошкодувати, перощіпальная машина повинна бути якісною і відповідати завданню.

Характеристики, на підставі яких варто робити вибір:
  1. На яку мінімальну і максимальну масу тушки розрахована перознімальна машина?
  2. Потужність приводу - особливо для важко видаляється пера водоплавної птиці (більше 2 кВт для качок і гусей).
  3. Час, який перощіпальная машина витрачає на обробку однієї тушки (або декількох перепілок, курчат).
  4. Матеріал корпусу (бажано - нержавіюча сталь).
  5. Якість бив, тип - ребристі або кулькові, каучукові (чорні) або силіконові (світлі).
  6. Виробник.
Що важливо знати про біли?

Більний палець - це виріб з гуми, за формою нагадує звичайний палець. Встановлюється на обертовий барабан перознімальної машини, де при обертанні і зіткненні зі шкірою птиці, общипує перо завдяки виникаючому тертя.

Ребристі біли гарні для жорсткого пера, кулькові - для видалення пуху. Біли повинні бути міцними і еластичними: при стисканні згинатися і самостійно відновлювати форму. Фермери рекомендують пальці, на заміну зношених, купувати з твердістю по шору близько 50 одиниць.

На сьогоднішній день існує багато видів перознімальних пальців різної форми, розмірів, складу і кольору гуми. Для перепелів, куріпок, голубів, фазанів і курчати вагою до 750г потрібен палець відповідно маленького розміру - довжиною 50мм і посадковим отвором 10мм. Для бройлерів, курей, качок, гусей та індиків потрібен палець більшого розміру - довжиною 85-100 мм і посадковим отвором 20 мм. Пальці для обскубування перепела не підходять для ощип великої домашньої птиці на перос'емной машині, так як по-перше вони не зможуть повністю охопити всю тушку, а по-друге - просто прогнутися під її вагою. У свою чергу, великі бильні пальці не підходять для ощип перепелів, тому що така маленька птаха просто застрягне між ними і обскубуватись не буде.

Можливо, одна перознімальна машина не задовольнить потреби в обробному устаткуванні при масовому регулярному забої птиці. Кілька однакових або різнопланових стаціонарних агрегатів або насадок вирішують цю проблему.

Купити перознімальну машину ви маєте можливість в компанії Мегакролік. Виконуємо оптові і роздрібні замовлення. Доставку здійснюємо зручними транспортними компаніями. Спосіб оплати визначається в індивідуальному порядку. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Все обладнання є сертифікованим. При необхідності неодмінно запропонуємо вам пораду і допоможемо визначитися з вибором. Гарантуємо швидку доставку. Будемо раді співпраці і чекаємо замовлень!