Ніпельна поїлка на 360 градусів, розбірна, пластикова (НП-70), купити в Тернополі

Ніпельна поїлка на 360 градусів, розбірна, пластикова (НП-70), купити в Тернополі
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5914075
 
 

Опис Ніпельна поїлка на 360 градусів, розбірна, пластикова (НП-70), купити в Тернополі

Ніпельна поїлка має подвійну закриваючу систему, яка спрацьовує на 360 градусів, тобто вона спрацьовує і при відхиленні ніпеля, і при піднятті його, на відміну від поїлки на 180 градусів, що спрацьовує тільки при піднятті ніпеля. Такі ніпельні поїлки рекомендується використовувати для птиці молодняка, курей бройлерів, а також пререпелів.

Діаметр ніпеля дорівнює 3 мм. З'єднання з трубою - різьба діаметром 9,5 мм. Корпус пластиковий, а ніпель і внутрішня робоча частина (кулька і клапан) виготовлені з нержавіючої сталі.

Головні переваги цієї ніпельної поїлки:
- довговічність - корпус зроблений з якісного зносостійкого пластика, а внутрішня робоча частина з нержавіючої сталі;
- гігієнічність - ніпельна поїлка завжди подає птиці чисту воду, що не застоюється і не забруднюється птахом залишками їжі і посліду;
- простота обслуговування - поїлку можна розібрати, якщо виникає необхідність її очищення;
- економічність - ніпельні поїлки дуже ефективно перешкоджають розбризкуванню води, тим самим знижуючи її витрату і зберігаючи сухість в пташнику.

Ніпельні поїлки встановлюються з розрахунку 10-15 птахів на один ніпель. Для забезпечення достатнього фронту напування необхідно встановлювати ніпельні поїлки на трубу на відстані від 15 до 25 см один від одного залежно від щільності посадки птиці. Отвори для поїлок потрібно свердлити свердлом на 8,5 мм. Попередньої нарізки різьблення не потрібно.

Увага! Із цією поїлкою не можна використовувати поширені українські краплевловлювачі моделі КУ-6, так як в них діаметр отвору менший діаметра цієї поїлки.

Купити ніпельну поїлку на 360 градусів, розбірну, пластикову (НП-70) можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

 
 

Все для птахівництва: сучасне обладнання від провідних виробників

Питання і відповіді

Де купити перепілки?

30 липня 2020 в 12:57 відповідей: 1
 
 

Де купити ніпельні поїлки для птиці?

09 вересня 2019 в 09:04 відповідей: 1
 
 
 

Статті компанії

Як обрати перознімальну машину?

21 липня 2020 в 12:21
 

Полегшити процес общіпування птиці в домашніх умовах допоможе купити перознімальну машину або, як називають цей агрегат деякі виробники, перощіпальна машина. Конструкція апаратів може бути різною і, щоб вибрати оптимальну…

 
 

Особливості розведення кролів-велетнів

21 липня 2020 в 11:26
 

Величезний успіх у кролівників в останні роки завоювали тварини породи білий велетень. Кролики велетні розводять виключно заради отримання ідеально білих шкурок. Хутро тварин цієї породи не має вад по окрасу, а наявність…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create