Ніпельна поїлка для бройлерів (360 градусів), пластик (НП-1)

Ніпельна поїлка для бройлерів (360 градусів), пластик (НП-1)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5914080
 
 

Опис Ніпельна поїлка для бройлерів (360 градусів), пластик (НП-1)

Ніпельна поїлка виготовлена в Туреччині і має подвійну закриваючу систему, яка спрацьовує на 360 градусів, тобто вона спрацьовує і при відхиленні ніпеля, і при піднятті його, на відміну від поїлки на 180 градусів, що спрацьовує тільки при піднятті ніпеля. Такі ніпельні поїлки рекомендується використовувати для птиці молодняка, курей бройлерів, а також перепелів.

Діаметр ніпеля дорівнює 3 мм. З'єднання з трубою - різьба діаметром 9,5 мм. Корпус пластиковий, ніпель і внутрішня робоча частина виготовлені з нержавіючої сталі. Пропускна здатність складає від 80 до 100 мл / хв.

Ніпельні поїлки встановлюються з розрахунку 10-15 птахів на один ніпель. Для забезпечення достатнього фронту напування необхідно встановлювати ніпельні поїлки на трубу на відстані від 15 до 25 см один від одного залежно від щільності посадки птиці. Отвори для поїлок потрібно свердлити свердлом на 8,5 мм. Попередньої нарізки різьблення не потрібно.

Купити ніпельну поїлку для бройлерів (360 градусів), пластик (НП-1) можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

 
 

Все для птахівництва: сучасне обладнання від провідних виробників

Питання і відповіді

Де купити перепілки?

30 липня 2020 в 12:57 відповідей: 1
 
 

Де купити ніпельні поїлки для птиці?

09 вересня 2019 в 09:04 відповідей: 1
 
 
 

Статті компанії

Як обрати перознімальну машину?

21 липня 2020 в 12:21
 

Полегшити процес общіпування птиці в домашніх умовах допоможе купити перознімальну машину або, як називають цей агрегат деякі виробники, перощіпальна машина. Конструкція апаратів може бути різною і, щоб вибрати оптимальну…

 
 

Особливості розведення кролів-велетнів

21 липня 2020 в 11:26
 

Величезний успіх у кролівників в останні роки завоювали тварини породи білий велетень. Кролики велетні розводять виключно заради отримання ідеально білих шкурок. Хутро тварин цієї породи не має вад по окрасу, а наявність…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create