Кусачки для обрізання копит

Кусачки для обрізання копит
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21760614
 
 

Опис Кусачки для обрізання копит

Необхідність обрізання копит у кіз, або представників великої рогатої худоби - питання спірне, але велика частина все-таки схиляється до того факту, що це важливий процес. Якщо в теплу пору тварини бродять по пасовищах з дорогами і їх копита сточуються самостійно, то взимку вони малоподвижно стоять в хліві і рогівка сильно потовщується, що неминуче призводить до деформації копит корови. В результаті будуть виникати нагноєння, запалення, тварина буде намагатися рухатися і їсти поменше. Природно, на удоях це відіб'ється вельми сильно.

Допоможе ефективно обрізати копита у своїх представників великої рогатої худоби такий інструмент, як кусачки для обрізки копит. Він допоможе зручно і ефективно обрізати копита у кіз, корів та інших тварин. Природно, це не єдиний інструмент і варто звернути увагу також на ніж для обробки і напилок з нашого асортименту.

Правильне обладнання та правильні процедури в правильний час допоможуть вам отримувати кращі результати від своєї худоби.

 
 

Все для птахівництва: сучасне обладнання від провідних виробників

Питання і відповіді

Де купити перепілки?

30 липня 2020 в 12:57 відповідей: 1
 
 

Де купити ніпельні поїлки для птиці?

09 вересня 2019 в 09:04 відповідей: 1
 
 
 

Статті компанії

Як обрати перознімальну машину?

21 липня 2020 в 12:21
 

Полегшити процес общіпування птиці в домашніх умовах допоможе купити перознімальну машину або, як називають цей агрегат деякі виробники, перощіпальна машина. Конструкція апаратів може бути різною і, щоб вибрати оптимальну…

 
 

Особливості розведення кролів-велетнів

21 липня 2020 в 11:26
 

Величезний успіх у кролівників в останні роки завоювали тварини породи білий велетень. Кролики велетні розводять виключно заради отримання ідеально білих шкурок. Хутро тварин цієї породи не має вад по окрасу, а наявність…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create